Jsme potěšeni, že jste navštívili naše stránky, ať již jen ze zvědavosti nebo jako zájemci o koupi zboží z našeho obchodu a věříme, že si vyberete z naší nabídky právě to, co Vás zajímá.

Prodejní sklad

Náš prodejní sklad najdete na okraji Plzně v průmyslové a obchodní zóně Borská pole. Zde Vám nabízíme přes 1100 druhů papírů, kartónů formátu B1 (70x100cm) různých barev, ražeb a gramáží, ale také k vybraným papírům obálky různých velikostí a barev. Pro knihaře zde máme širokou nabídku knihařských lepenek formátu B1 (70x100cm), od strojních šedých kašírovaných nebo nekašírovaných, ruční lepenky bělené nebo paspartovací hlazené. Naše nabídka uspokojí i náročného zákazníka. Nabízíme také formátování papírů a kartónů na strojní řezačce papíru ADAST MAXIMA – MS 80 ( formáty A3, A4, popřípadě i jiné, Vámi požadované formáty ). Dále zde také nabízíme široký sortiment plotrových fólií značky AVERY, PVC desky FALCON, řezací nože a podložky OLFA a další materiály pro signmaking.

Prodejna

Maloobchodní prodejnu najdete v centru Prahy v pasáži Platýz na Národní třídě. Zde Vám nabízíme přes 1000 druhů papírů, kartónů ve formátech B1 (70x100cm) nebo A4 (21x29,7cm) a A3 (29,7x42cm) různých barev, ražeb a gramáží, dopisní obálky různých velikostí ( C-6, C-5, DL a čtvercové 17x17cm, popř. 16,4x16,4cm) a také knihařské lepenky, ať už strojní šedé nebo ruční bělené, různých tlouštěk. Papíry a kartóny Vám můžeme naformátovat na Vaše přání na ručních pákových nůžkách.

Snažíme se Vám nabídnout ty nejlepší služby a věříme, že se k nám budete rádi vracet. Naším každodenním cílem je vaše plná spokojenost a proto jsme pro Vás připravili tento nový internetový obchod.

Věříme, že následující informace Vám pomohou zorientovat se na trhu a usnadní Váš výběr.

Položka vložena na seznam
Product added to compare.

Stránka Grandpapir.cz používá pouze cookies nezbytné k běhu aplikace.